Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 4
 

EVION 35ah - Lithiová baterie

2 hodnocení
 
Dostupnost Na dotaz
8 500 Kč
7 024,79 Kč bez DPH
Na splátky již od 293 Kč
   
Kód produktu 1548
Značka EVION
Kategorie Elektromotory na čluny 12V
 

Lithiové baterie EVION jsou oproti klasickým trakčním bateriím mnohem výkonnější při zachování mnohem nižší váhy a to díky použití jiných materiálu a procesů na jejich výrobu. 

Tyto výrobky jsou navrženy pro použití v kombinaci s 12V elektromotory (které mají vstupní napětí 16,8V), dále na nabíjení různých elektrických zařízení jako jsou mobily, tablety, notebooky atd.

Lithiové baterie mají velkou výhodu oproti klasickým v tom, že neztrácejí kapacitu ani po delší době používaní. Klasické baterie opakovaným nabíjením a vybíjením ztrácejí kapacitu. Lithiové baterie při svém chodu dávají stále stejné napětí a tudíž např. elektromotor neztrácí tah, jako tomu je u klasickým baterií. Litiohové baterie jsou taktéž stavěné na mnohem vyšší počet nabíjecích cyklů (500 cyklů) - klasické baterie cca 100-150 cyklů.

K dispozici jsou tyto typy baterií a nabíječek:
baterie EVION 35ah, kterou lze nabíjet nabíječkou EVION 12ah (doba nabíjení cca 3hod)
baterie EVION 70ah, kterou lze nabíjet nabíječkou EVION 20ah nebo 12ah (doba nabíjení cca 3-6hod záleží na použití typu nabíječky)

Pro bezpečné nabíjení doporučujeme k baterii a nabíječce zakoupit také propojovací kabel (Anderson) s pojistkou proti přepětí.

Na horním panelu baterie je stavový displej (ukazatel stavu baterie). 

Baterie DOPORUČUJEME zabezpečit proti dešti umístěním do bateriového boxu. Baterie mají krytí IP55 a na poškození vodou se nevztahuje záruka!

Před použitím baterií si pečlivě přečtěte přiložený manuál a dodržujte pokyny v něm uvedené. Při nesprávném použití a poškození baterie to může mít vliv na garanci.

Obsah balení baterie je:
1 x baterie EVION 35ah nebo 70ah
2 x šroub s maticí
1 x návod k použití

Rozměry:

EVION 35ah - 195x132x170mm (hmotnost 3,4kg)

EVION 70ah - 260x170x220mm (hmotnost 6,8kg)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.