Neohodnoceno

Lithiová baterie EVION 70Ah + nabíječka 20A + box

Lithiové baterie EVION jsou oproti klasickým trakčním bateriím mnohem výkonnější při zachování mnohem nižší váhy (70Ah má 6,8kg oproti klasickým olověným baterií kde 70Ah má cca 25kg) a to díky použití jiných materiálu a procesů na jejich výrobu. 

 

Na dotaz
Kód: 2036
Značka: EVION
19 900 Kč

LITHIOVÁ BATERIE EVION 70Ah + VODĚODOLNÝ A NÁRAZUVZDORNÝ BOX NA BATERII EVION 70Ah + NABÍJEČKA 20A

Lithiové baterie EVION jsou oproti klasickým trakčním bateriím mnohem výkonnější při zachování mnohem nižší váhy (70Ah má 6,8kg oproti klasickým olověným baterií kde 70Ah má cca 25kg) a to díky použití jiných materiálu a procesů na jejich výrobu. 

Lithiové baterie mají velkou výhodu oproti klasickým v tom, že neztrácejí kapacitu ani po delší době používaní. Klasické baterie opakovaným nabíjením a vybíjením ztrácejí kapacitu.

Lithiové baterie při svém chodu dávají stále stejné napětí a tudíž elektromotor neztrácí tah, jako tomu je u klasickým baterií.  Vzhledem k tomu, že motor jede stále na stejný výkon nemusíte postupným vybíjením baterie zvyšovat rychlost motoru, aby jste docílili stejné rychlosti.

Litiohové baterie jsou taktéž stavěné na mnohem vyšší počet nabíjecích cyklů (cca 1000 cyklů) - klasické baterie cca 100-150 cyklů.

Tyto výrobky jsou navrženy pro použití v kombinaci s 12V elektromotory (které mají vstupní napětí 16,8V), dále na nabíjení různých elektrických zařízení jako jsou mobily, tablety, notebooky atd.


Baterii EVION 70Ah, lze nabít nabíječkou EVION 20A (doba nabíjení cca 3-4hod)

Pro bezpečné nabíjení doporučujeme k baterii a nabíječce zakoupit také propojovací kabel (Anderson) s pojistkou proti přepětí.

Baterie DOPORUČUJEME zabezpečit proti dešti umístěním do bateriového boxu. Baterie mají krytí IP55 a na poškození vodou se nevztahuje záruka!

Elektromotor připojujte pomocí kabelových koncovek s kabely ANDERSON. Nedoporučuje se připojení tzv. krokosvorkama. Může dojít k poškození motoru i baterie.

Naše baterie EVION neobsahují žádné vývody (USB, 12V ani voltmetr). Zamezili jsme tím případnou možnost poruchy. Vývody jsou umístěny na bateriovém boxu, který je určený pro použití s bateriemi EVION. 

Před použitím baterií si pečlivě přečtěte přiložený manuál a dodržujte pokyny v něm uvedené. Při nesprávném použití a poškození baterie to může mít vliv na garanci.

Technické paramatery baterie:

Jmenovitá kapacita

70Ah

Jmenovité napětí

14.8V

Metoda nabíjení

CC/CV

Nabíjecí napětí

16.8V

Vypínací napětí

12.0V

Standardní nabíjecí proud

20A

Nepřetržitý proud vybití

60A

Pulzní proud vybití

120A

Hmotnost (cca)

6.8kg

Rozměry (D׊×V)

260*170*220mm

Rozsah nabíjecí teploty

0~45°C

Rozsah vybíjecí teploty

-20~60°C

Rozsah skladovací teploty

-20~45°C

CE schválení

ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: