Vážení zákazníci. Naše nová prodejna bude opět otevřena od 14.9.2023 na nové adrese Belnická 829, 252 42 Jesenice u Prahy. Na staré adrese už nás nenajdete. Děkujeme za pochopení.

Čistič Fixid 100ml

Kód: 3434
239 Kč
Skladem (>5 ks)

Tento produkt lze použít jako čistič a zároveň i jako ředidlo pro optimální adhezní přípravu povrchů. Po čištění poskytuje maximální přilnavost při lepení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ČISTIČ - CLEANER FIXID

Tento produkt lze použít jako čistič a zároveň i jako ředidlo pro optimální adhezní přípravu povrchů.  Po čištění poskytuje maximální přilnavost při lepení. Univerzálně použitelný, je určený k čištění a ředění (lepidla FIXID 1K). Snadno odstraňuje odolné tuky a silikony - speciálně navržené složení zajišťuje dokonalé čištění i u zarputilých protivníků. Chcete ideální přípravu plochy pro lepidlo FIXID 1K nebo upravit viskozitu podle svého přání? S tímto čističem dosáhnete nejlepší aktivace povrchu před lepením a získáte povrchy absolutně bez mastnoty a silikonu. Pokud chcete FIXID 1K dále ředit, lze FIXID Cleaner použít také jako ředění a přidat podle potřeby. FIXID Cleaner je rozpouštědlo na organické bázi, speciálně vyvinuté pro FIXID 1K s nezbytnými ethylacetátovými složkami a vylepšenými chemickými vlastnostmi. Pro ideální použití doporučujeme hadřík z mikrovlákna, který nepouští vlákna. 
Čistič Fixid 100ml

SPECIFIKACE

  • perfektně odstraňuje tuky a silikony
  • vhodný na ředění lepidla Fixid 1K
  • balení 100ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: