Zákaznická podpora:info@carphouse.cz

  Lithiová baterie Evion LiFePO4 12V 100Ah + box + nabíječka

  Kód: 2606/15A 2606/25A Zvolte variantu
  TOP PRODUKT
  Neohodnoceno
  Značka: EVION
  27 900 Kč 29 500 Kč od 27 900 Kč
  Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
  Typ nabíječky
  Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

  Lithiová baterie EVION LiFePO4 100Ah 12V je vybavena nejnovější technologií Li-ion a v praxi nahrazuje konvenční olověnou baterii 180-200Ah při hmotnosti pouhých 14,3 kg! (bez boxu na baterie). S touto baterií můžete při plném nabití s elektromotorem jezdit až 8 hodin při plném výkonu (samozřejmě v závislosti na typu elektromotoru).

  Detailní informace

  Detailní popis produktu

  Produkt vyvinutý odborníky pro nejvyšší nároky a zejména pro rybáře!

  Tyto výrobky jsou navrženy pro použití v kombinaci s 12V elektromotory (Rhino, Minn Kota, Haswing, Raptor, Fox, Haibo atd..) dále na nabíjení různých elektrických zařízení jako jsou mobily, tablety, notebooky atd. Před použitím této baterie pro napájení Vašeho elektromotoru nebo sonaru si důkladně prostudujte manuál Vašeho zařízení. 

  Dodávaný box je robustní, voděodolný (ne vodotěsný), ochranný a úložný box pro baterii EVION LiFePO4. Box má integrovaný indikátor stavu nabíjení - takže máte vždy potřebný přehled o zbývajícím výkonu.

  Uložením do boxu je baterie optimálně chráněna před fyzickými vlivy a povětrnostními podmínkami. Baterie doporučujeme přepravovat a používat výhradně v dodávaných boxech.

  Kromě toho bateriový box nabízí řadu možností připojení: dva porty USB, 12V adaptér zapalovače cigaret, indikátor napětí, rychlý konektor Anderson a voděodolný spínač pro centrální vypnutí poskytují maximální flexibilitu a optimální napájení.

  Pouzdro je extrémně stabilní díky vysoce kvalitnímu plastovému tvaru a optimálně chrání baterii v každé situaci. Pěnové vložky jsou také součástí boxu a výborně tlumí nárazy. Tlakový ventil instalovaný v pouzdře poskytuje potřebnou kompenzaci tlaku v případě změn tlaku vzduchu.

  2x USB port lze použít například pro nabíjení smartphonů. Integrovaný konektor Anderson je naopak ideálním řešením připojení pro elektromotory. Sonar připojíte pomocí výstupů na straně boxu.

  Lithiová baterie EVION LiFePO4 je vybavena nejnovější technologií Li-ion a v praxi nahrazuje konvenční olověnou baterii 180-200Ah při hmotnosti pouhých 14,3 kg! (bez boxu na baterie).

  S touto baterií můžete při plném nabití s elektromotorem jezdit až 8 hodin při plném výkonu (samozřejmě v závislosti na typu elektromotoru).

  Vestavěný BMS (systém pro správu baterií) umožňuje konzistentní výkon až do úplného vybití, chrání před hlubokým vybitím a zabraňuje přehřátí!

  Baterie LiFePO4 se nabíjí velice rychle a poskytují dlouhou životnost (cca 10 let).

  Oproti klasický Li-ion bateriím (cca 1000 cyklů) mají baterie LiFePO4 cca 2000 nabíjecích cyklů a jsou mnohem lépe chráněné proti přepětí a poškození.

  Klasické trakční baterie mají cca 100-150 nabíjecích cyklů.

  Pro baterie EVION LiFePO4 100Ah máme dostupnou nabíječku 15A (doba nabíjení cca 6,5hod), nebo nabíječku 25A (doba nabíjení cca 4hod). Pro nabíjení baterie EVION nepoužívejte nabíječky, které nejsou vhodné pro tento typ baterie! 

  Pro nabíjení baterie VŽDY používejte kabely ANDERSON s pojistkou proti přepětí.

  Elektromotor připojujte pomocí kabelových koncovek s kabely ANDERSON. Nedoporučuje se připojení tzv. kroko-svorkama. Může dojít k poškození motoru i baterie.

  Baterie EVION 12V nejsou vhodné pro sériové zapojení (pro použití s 24V elektromotory) - může dojít k nevratnému poškození baterie!

  Záruka je 2 roky na baterii a 1 rok na box, nabíječku a příslušenství.

  Technické parametry:

  Model

  EVION LiFePO4 100 Ah

  Jmenovitá kapacita

  100Ah

  Jmenovité napětí

  12.8V

  Metoda nabíjení

  CC/CV

  Nabíjecí napětí

  14.4V

  Vypínací napětí

  10.0V

  Standardní nabíjecí proud

  25A

  Nepřetržitý proud vybití

  100A

  Pulzní proud vybití

  200A

  Hmotnost (cca)

  14.3kg

  Rozměry (D׊×V)

  329*172*214mm

  Rozsah nabíjecí teploty

  0~45°C

  Rozsah vybíjecí teploty

  -20~60°C

  Rozsah skladovací teploty

   -20~45°C

  CE schválení

  ANO

  Přidat komentář
  Nevyplňujte toto pole:
  JM Avatar autora baterka a motor 19.3.2021 18:04
  Dd, měl bych zájem o 100 Ah baterii s boxem , nabíječkou a přemýšlím k tomu 80lb motor. Bude si to spolu " rozumět " ? A jak lze napojit echolot k baterii? A šla by na ten komplet nějaká lepší cena ? Děkuji za info, Honza.
  Odpovědět
  Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz