Zákaznická podpora:info@carphouse.cz

Lithiová baterie Evion LiFePO4 12V 50Ah + box + nabíječka

Kód: 2609
Neohodnoceno
Značka: EVION
19 500 Kč
Skladem (3 ks)

Lithiová baterie EVION LiFePO4 50Ah 12V je vybavena nejnovější technologií Li-ion a v praxi nahrazuje konvenční olověnou baterii 80-100Ah při hmotnosti pouhých 7,5 kg! (bez boxu na baterie). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Produkt vyvinutý odborníky pro nejvyšší nároky a zejména pro rybáře!

Tyto výrobky jsou navrženy pro použití v kombinaci s 12V elektromotory (Rhino, Minn Kota, Haswing, Raptor, Fox, Haibo atd..) dále na nabíjení různých elektrických zařízení jako jsou mobily, tablety, notebooky atd. Před použitím této baterie pro napájení Vašeho elektromotoru nebo sonaru si důkladně prostudujte manuál Vašeho zařízení. 

Dodávaný box je robustní, voděodolný (ne vodotěsný), ochranný a úložný box pro baterii EVION LiFePO4. Box má integrovaný indikátor stavu nabíjení - takže máte vždy potřebný přehled o zbývajícím výkonu.

Uložením do boxu je baterie optimálně chráněna před fyzickými vlivy a povětrnostními podmínkami. Baterie doporučujeme přepravovat a používat výhradně v dodávaných boxech.

Kromě toho bateriový box nabízí řadu možností připojení: dva porty USB, indikátor napětí, rychlý konektor Anderson a voděodolný spínač pro centrální vypnutí poskytují maximální flexibilitu a optimální napájení.

Pouzdro je extrémně stabilní díky vysoce kvalitnímu plastovému tvaru a optimálně chrání baterii v každé situaci. Pěnové vložky jsou také součástí boxu a výborně tlumí nárazy. Tlakový ventil instalovaný v pouzdře poskytuje potřebnou kompenzaci tlaku v případě změn tlaku vzduchu.

2x USB port lze použít například pro nabíjení smartphonů. Integrovaný konektor Anderson je naopak ideálním řešením připojení pro elektromotory. Sonar připojíte pomocí výstupů na straně boxu.

Lithiová baterie EVION LiFePO4 je vybavena nejnovější technologií Li-ion a v praxi nahrazuje konvenční olověnou baterii 80-100Ah při hmotnosti pouhých 7,5 kg! (bez boxu na baterie).

Vestavěný BMS (systém pro správu baterií) umožňuje konzistentní výkon až do úplného vybití, chrání před hlubokým vybitím a zabraňuje přehřátí!

Baterie LiFePO4 se nabíjí velice rychle a poskytují dlouhou životnost (cca 10 let).

Oproti klasický Li-ion bateriím (cca 1000 cyklů) mají baterie LiFePO4 cca 2000 nabíjecích cyklů a jsou mnohem lépe chráněné proti přepětí a poškození.

Klasické trakční baterie mají cca 100-150 nabíjecích cyklů.

Pro baterie EVION LiFePO4 50Ah máme dostupnou nabíječku 15A (doba nabíjení cca 3,5hod). Pro nabíjení baterie EVION nepoužívejte nabíječky, které nejsou vhodné pro tento typ baterie! 

Pro nabíjení baterie VŽDY používejte kabely ANDERSON s pojistkou proti přepětí.

Elektromotor připojujte pomocí kabelových koncovek s kabely ANDERSON. Nedoporučuje se připojení tzv. kroko-svorkama. Může dojít k poškození motoru i baterie.

Baterie EVION 12V nejsou vhodné pro sériové zapojení (pro použití s 24V elektromotory) - může dojít k nevratnému poškození baterie!

Záruka je 2 roky na baterii a 1 rok na box, nabíječku a příslušenství.

Technické parametry:

Model

EVION LiFEPO4 50Ah

Jmenovitá kapacita

50Ah

Jmenovité napětí

12.8V

Metoda nabíjení

CC/CV

Nabíjecí napětí

14.4V

Vypínací napětí

10.0V

Standardní nabíjecí proud

15A

Nepřetržitý proud vybití

60A

Pulzní proud vybití

100A

Hmotnost (cca)

7.5kg

Rozměry (D׊×V)

198*165*170mm

Rozsah nabíjecí teploty

0~45°C

Rozsah vybíjecí teploty

-20~60°C

Rozsah skladovací teploty

 -20~45°C

CE schválení

ANO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz