Neohodnoceno

Harrison Aviator Plus 12ft 3,5lb ALL BLACK

Opravdové skvosty z dílny Harrison. 

Nyní v limitované edici FULL BLACK pouze u nás :)

Varianta
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Kód: 2129/FUJ 2129/ALP Zvolte variantu
10 590 Kč 11 090 Kč od 10 590 Kč

Pruty AVIATOR to jsou opravdové skvosty z dílny Harrison. 

Nyní v limitované edici FULL BLACK pouze u nás :)

Byli vyvinuty na požadavek zákazníků, kteří chtěli něco jiného.

Pruty AVIATOR disponují větší silou, uchvátí Vás I jejich tloušťka a také celkové zpracovaní z vysoce kvalitního karbonu. 

Pruty jsou postaveny na 1K blanku vinutého až po špičky.

V případě že hledáte prut se kterým budete házet dál a zároveň si budete chtít užít zdolávání tak právě řada AVIATOR je pro Vás jak dělaná.

Pruty AVIATOR PLUS v 12ft 3,6lb mají trochu tvrdší páteř než oblíbený Torrix 12ft 3,25lb. Ikdyž jsou pruty AVIATOR PLUS trochu tvrdší, díky zdokonalenému karbonu nejsou v průměru silnější než Torrix ale naopak jsou nepatrně užší v rukojeti. Nabijte na tento prut olovo o hmotnosti 100gr a budete překvapeni jak přesně budete házet. Díky tvrdší páteři prutu se nemusíte bát naložit těžší olovo a dosahovat tak větších vzdáleností. Osazen je kvalitními očky Kigan 3D (50mm) a FUJI sedlem navijáku. Tento prut je stavěný na daleké náhozy ovšem při klasické délce (ne jak odhozové pruty). Má v sobě všechno nejlepší z Torrixu 3,25lb a navíc víc síly. S tímto prutem budete dosahovat větších vzDáleností bez extra námahy. Pro ty co by chtěji házet ještě dál jsou dostupné délky 12,6ft a 13ft.

AVIATOR PLUS 12,6ft vychází z prutu Torrix TE ovšem je o něco málo silnější v páteři a to bez nějaké újmy na požitku ze zdolávání.

AVIATOR PLUS 13ft byl vyvinut pro rybáře kteří chtějí dosahovat ještě větších vzdáleností a to bez velké námahy. je to střed mezi Torrix a Trebuchet Light prutama. V rukou zkušeného "házeče" jsou tyto pruty strojem na extrémní vzdálenosti. 

 

Několik slov Terry Edmondse (držitele rekordu v hodu prutem):

Po několika měsícíh používání prutů AVIATOR PLUS můžeme říct že optimální zátěž je 3,5unce (100gr) pro hody na přesnost. Se zátěží 4unce (110gr)  a průměru vlasce 0,30mm lze bez problému dosahovat vzDáleností přes 135m (s montáží a nástrahou). jsou to opravdu univerzální pruty. Díky tvrdší páteři lze házet dál, taktéž k tomu přispívá rychlost blanku, díky kterému se prut při náhozu rychle vrátí do původní polohy (netřepe se jak rákoska). Výborně se drží v ruce. U tohoto prutu není potřeba uvazovat šokové návazce při házení do dálky. Prut výborně absorbuje náraz při švihu a nedochází k trhání vlasce. Některé tvrdé pruty neabsorbují tyto nárazy a dojde k protržení vlasce. Je to zkrátka prut který si oblíbíte na první dotek a po první rybařině s ním jiný už chtít nebudete.

Edice AVIATOR FULL BLACK má tyto specifikace:

  • černé sedlo Fuji DPS 18 nebo sedlo ALPS
  • černé očka Kegan (50mm naváděcí očko) 
  • černý výplet a lakování kolem oček
  • černé kroužky u sedla a zakončení rukojeti
  • fullshrink rukojeť

V případě zájmu lze pruty osadit očky Kigan ZDZ (Kčkové očka).

Pro cenovou nabídku nás kontaktujte.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: