Neohodnoceno

Harrison Aviator Plus

Opravdové skvosty z dílny Harrison. 

Varianta
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Skladem (2 ks) Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Kód: 1260/AVI 1260/AVI10 1260/AVI11 1260/AVI2 1260/AVI3 1260/AVI8 1260/AVI9 Zvolte variantu
10 300 Kč 10 950 Kč 11 050 Kč 9 087 Kč 10 890 Kč 10 885 Kč 10 485 Kč od 9 087 Kč

Pruty AVIATOR to jsou opravdové skvosty z dílny Harrison. 

Byli vyvinuty na požadavek zákazníků, kteří chtěli něco jiného.

Pruty AVIATOR disponují větší silou, uchvátí Vás jejich tloušťka a také celkové zpracovaní z vysoce kvalitního karbonu. 

Pruty jsou postaveny na 1K blanku vinutého až po špičky.

V případě že hledáte prut se kterým budete házet dál a zároveň si budete chtít užít zdolávání tak právě řada AVIATOR je pro Vás jak dělaná.

Aviator Plus:

Pruty AVIATOR PLUS v 12ft 3,6lb mají trochu tvrdší páteř než oblíbený Torrix 12ft 3,25lb. Ikdyž jsou pruty AVIATOR PLUS trochu tvrdší, díky zdokonalenému karbonu nejsou v průměru silnější než Torrix ale naopak jsou nepatrně užší v rukojeti. Nabijte na tento prut olovo o hmotnosti 100gr a budete překvapeni jak přesně budete házet. Díky tvrdší páteři prutu se nemusíte bát naložit těžší olovo a dosahovat tak větších vzdáleností. Osazen je kvalitními očky Kigan 3D (50mm) a FUJI sedlem navijáku. Tento prut je stavěný na daleké náhozy ovšem při klasické délce (ne jak odhozové pruty). Má v sobě všechno nejlepší z Torrixu 3,25lb a navíc víc síly. S tímto prutem budete dosahovat větších vzáleností bez extra námahy. Pro ty co by chtěji házet ještě dál jsou dostupné délky 12,6ft a 13ft.

AVIATOR PLUS 12,6ft vychází z prutu Torrix TE ovšem je o něco málo silnější v páteři a to bez nějaké újmy na požitku ze zdolávání.

AVIATOR PLUS 13ft byl vyvinut pro rybáře kteří chtějí dosahovat ještě větších vzdáleností a to bez velké námahy. je to střed mezi Torrix a Trebuchet Light prutama. V rukou zkušeného "házeče" jsou tyto pruty strojem na extrémní vzdálenosti. 

Aviator Flex:

Tento prut je něco mezi Torrix 3,25lb a Acurix 3lb. Nemá tak tvrdou páteř a víc si s ním užijete zdolávání. Ovšem nemusíte se bát, taky s tímto prutem lze dosahovat hezkých vzdáleností kolem 100m bez problémů. Prut AVIATOR FLEX 12ft je necelých 14mm silný v oblasti nad rukojetí. Je opět osazen kvalitními očky Kigan 3D a sedlem FUJI. Dostupné jsou pouze v délce 12ft a křivce 3,2lb.

Několik slov Terry Edmondse (držitele rekordu v hodu prutem):

Po několika měsícíh používání prutů AVIATOR PLUS můžeme říct že optimální zátěž je 3,5unce (100gr) pro hody na přesnost. Se zátěží 4unce (110gr)  a průměru vlasce 0,30mm lze bez problému dosahovat vzáleností přes 135m (s montáží a nástrahou). jsou to opravdu univerzální pruty. Díky tvrdší páteři lze házet dál, taktéž k tomu přispívá rychlost blanku, díky kterému se prut při náhozu rychle vrátí do původní polohy (netřepe se jak rákoska). Výborně se drží v ruce. U tohoto prutu není potřeba uvazovat šokové návazce při házení do dálky. Prut výborně absorbuje náraz při švihu a nedochází k trhání vlasce. Některé tvrdé pruty neabsorbují tyto nárazy a dojde k protržení vlasce. Je to zkrátka prut který si oblíbíte na první dotek a po první rybařině s ním jiný už chtít nebudete.

Dostupné varianty:

Aviator Plus 12ft - dělená / celokorková / full shrink rukojeť

Aviator Flex 12ft - dělená / celokorková / full shrink rukojeť

Aviator Plus 12,6ft  - dělená / full shrink rukojeť

Aviator Plus 13ft - dělená / full shrink rukojeť

 

V případě požadavku zákazníka jsme schopni "na míru" objednat některé prvky prutu jako jsou:

  • sedlo Fuji DPS 18 (klasické, černý lesk, gunsmoke)
  • sedlo ALPS černé klasické
  • očka Kegan ZDZ (tzv"K-Očka) v provedení gunsmoke
  • farba výpletu kolem sedla a na rukojeti 
  • typ rukojeti 
  • jméno na prutu

!!! Pro více info nás kontaktujte !!!

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Tabulka velikostí