Impregnace 650ml

Kód: 3861
Zľava po registracii 0
Značka: STAR BRITE
820 Kč
Skladem (5 ks)

Impregnace je určená na stany, kryty pro auta, jako impregnace plachet a další. Nemění barevnost materiálu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Impregnace (Waterproofing)
​Impregnace Star brite obnovuje nepromokavost lodních plachet, bimini, krytů apod. Impregnace je určená na stany, kryty pro auta, jako impregnace plachet a další. Nemění barevnost materiálu. Impregnace je skvělá i pro nové tkaniny, protože výrazně prodlužuje jejich životnost tím, že poskytuje výrazně vyšší bariéru proti pronikání vlhkosti a škodlivému UV záření.
Snadné použití – nastříkejte a nechte působit 6 hodin (uschnout). Vždy používejte izolaci venku, dbejte na to, aby nedošlo k dýchání roztoku.

NÁVOD K POUŽITÍ: Povrch musí být dokonale čistý a suchý. Neváhejte povrch impregnací pořádně napustit. Nanášejte pouze na vnější stranu látek. Pozor, abyste impregnaci nenanesli a nenechali zaschnout na průhledném akrylovém nebo plastovém povrchu. V případě kontaktu okamžitě odstraňte vodou a hadříkem. Nechte schnout na dobře větraném místě.

UPOZORNĚNÍ: Hořlavý. Škodlivý: v případě pozření může způsobit poškození plic. Nevdechujte. Používejte v dobře větraných prostorech. V případě pozření nevyvolávejte zvracení. Okamžitě konzultujte s lékařem a ukažte mu obal a etiketu. UDRŽUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ!

Obsah balení 650ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: