Navionics+ Large Středozemní a Černé moře

Kód: 3855
Zľava po registracii 0
Značka: NAVIONICS
6 390 Kč
Skladem (1 ks)

Podrobné lodní mapy s pokrytím Středozemního a Černého moře. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobné pokrytí Středozemního a Černého moře. Pokrytí zahrnuje Azory, Madeiru, Kanárské ostrovy, Gibraltar, Baleáry, Korsiku, Sardinii, Sicílii, Maltu, Krétu, Kypr, Dardanely, Bospor, Azovské moře, řeku Dneiper až po Kyjevskou přehradu, řeky Dunaj do německého Pasova, Balatonu, Lago di Garda, Lago di Como a Lago Maggiore. Mezi přístavy patří Cádiz a Barcelona, Španělsko; Monako; Marseille a Toulon, Francie; Janov, Neapol, Taranto a Benátky, Itálie; Istanbul, Turecko; Oděsa, Ukrajina; Tunis, Tunisko a Alžír, Alžírsko.

MAPY NAVIONICS+

Mapy Navionics+ poskytují integrovaný obsah námořních a vnitrozemských map s řekami, zálivy a více než 42 000 jezery po celém světě. Toto all-in-one řešení nabízí jasnou a spolehlivou kartografii pro nejširší škálu značek mapových plotrů.

PŘEDPLATNÉ

Při nákupu jakéhokoli mapového řešení Navionics+ je v ceně zahrnuto roční předplatné denních aktualizací a pokročilých funkcí. Po roce si můžete aktualizace prodloužit za zvýhodněnou cenu.

TABULKY A AKTUALIZACE
Námořní mapa – Komplexní mapy jsou odvozeny z mnoha oficiálních, vládních a soukromých zdrojů a zobrazují se ve známém vzhledu.
SonarChart HD Bathymetry – Inovativní 1' (0,5 m) batymetrické mapy jsou vytvářeny pomocí proprietárních systémů Navionics, které rozšiřují stávající obsah o data ze sonaru přidaná vodáckou komunitou.
Úpravy komunity – Získejte užitečné místní znalosti z úprav provedených uživateli aplikace Navionics Boating na vašem kompatibilním chytrém zařízení.
Denní aktualizace – Až 5 000 denních aktualizací našich grafů vám poskytne nejpřesnější a nejaktuálnější dostupná data.

POKROČILÉ FUNKCE
Navádění trasy z přístaviště do doku – Začněte svou cestu navrženou trasou z přístaviště k doku. Navádění trasy z doku k doku slouží pouze pro účely plánování a nenahrazuje bezpečnou navigaci.
Pokročilé možnosti mapy – Přizpůsobte si zobrazení tak, abyste se soustředili na detaily, na kterých nejvíce záleží.
Synchronizace plotru – Přenášejte trasy a značky, aktualizujte vrstvy map a další – mezi vaším kompatibilním mapovým plotrem a aplikací Boating.
Funkce živého mapování SonarChart – Sledujte vývoj nových HD hloubkových map v reálném čase, jak se vaše loď pohybuje po vodě. Pro funkci mapování SonarChart Live u některých modelů chartplotterů není vyžadováno předplatné; vyžaduje nejnovější verzi firmwaru chartplotteru.

OBLASTI POKRYTÍ
K dispozici je celosvětové mapové pokrytí s integrovaným obsahem, který usnadňuje výběr navigačních funkcí a mapových regionů, které chcete. Vyberte si z velkých oblastí pokrytí (Large) až po lokalizovanější výřezy grafu (Regular).

Tato varianta má pokrytí Středozemního a Černého moře.

KOMPATIBILITA
Před zakoupením si zkontrolujte kompatibilitu obsahu a funkcí Navionics+ s Vaším mapovým plotrem.

POZNÁMKA: Mapy Navionics+ a Platinum+ nejsou kompatibilní s chartplottery Garmin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: