Navionics+ Regular Německo, Česko, Rakousko, Maďarsko, Slovensko

Kód: 3873
Zľava po registracii 0
Značka: NAVIONICS
4 190 Kč
Na dotaz

Podrobné pokrytí Severního moře (Německo) a pobřeží Baltského moře, německého vnitrozemského vodního systému a mnoha jezer.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobné pokrytí německého Severního moře a pobřeží Baltského moře, německého vnitrozemského vodního systému a mnoha jezer. Pokrytí zahrnuje celou řeku Rýn, řeku Mohan po Bamberg, řeku Dunaj po Budapešť, řeku Saar, řeku Mosela po Metz ve Francii; řeka Ems, řeka Weser, řeka Labe do Chvaletic, Česká republika, řeka Vltava do Třebenice, česká republika, řeka Havel, celý kanál Rýn-Mohan-Dunaj, kanál Odra-Havel, Labe- Kanál Havel, Kanál Labe-Seiten, Kanál Müritz, Kanál Kiel/Lübeck/Flensburg, Kanál Mittelland, Bodamské jezero, Curyšské jezero, Balaton a řada dalších jezer včetně Chiemsee, Attersee a Neusiedler See.

MAPY NAVIONICS+

Mapy Navionics+ poskytují integrovaný obsah námořních a vnitrozemských map s řekami, zálivy a více než 42 000 jezery po celém světě. Toto all-in-one řešení nabízí jasnou a spolehlivou kartografii pro nejširší škálu značek mapových plotrů.

PŘEDPLATNÉ

Při nákupu jakéhokoli mapového řešení Navionics+ je v ceně zahrnuto roční předplatné denních aktualizací a pokročilých funkcí. Po roce si můžete aktualizace prodloužit za zvýhodněnou cenu.

TABULKY A AKTUALIZACE
Námořní mapa – Komplexní mapy jsou odvozeny z mnoha oficiálních, vládních a soukromých zdrojů a zobrazují se ve známém vzhledu.
SonarChart HD Bathymetry – Inovativní 1' (0,5 m) batymetrické mapy jsou vytvářeny pomocí proprietárních systémů Navionics, které rozšiřují stávající obsah o data ze sonaru přidaná vodáckou komunitou.
Úpravy komunity – Získejte užitečné místní znalosti z úprav provedených uživateli aplikace Navionics Boating na vašem kompatibilním chytrém zařízení.
Denní aktualizace – Až 5 000 denních aktualizací našich grafů vám poskytne nejpřesnější a nejaktuálnější dostupná data.

POKROČILÉ FUNKCE
Navádění trasy z přístaviště do doku – Začněte svou cestu navrženou trasou z přístaviště k doku. Navádění trasy z doku k doku slouží pouze pro účely plánování a nenahrazuje bezpečnou navigaci.
Pokročilé možnosti mapy – Přizpůsobte si zobrazení tak, abyste se soustředili na detaily, na kterých nejvíce záleží.
Synchronizace plotru – Přenášejte trasy a značky, aktualizujte vrstvy map a další – mezi vaším kompatibilním mapovým plotrem a aplikací Boating.
Funkce živého mapování SonarChart – Sledujte vývoj nových HD hloubkových map v reálném čase, jak se vaše loď pohybuje po vodě. Pro funkci mapování SonarChart Live u některých modelů chartplotterů není vyžadováno předplatné; vyžaduje nejnovější verzi firmwaru chartplotteru.

OBLASTI POKRYTÍ
K dispozici je celosvětové mapové pokrytí s integrovaným obsahem, který usnadňuje výběr navigačních funkcí a mapových regionů, které chcete. Vyberte si z velkých oblastí pokrytí (Large) až po lokalizovanější výřezy grafu (Regular).

Tato varianta má pokrytí celého Německa, Rakouska a částečně Česka, Slovenska a Maďarska.

Detailně je v ČR pokryta Vltava (Orlík, Slapy, Štěchovice...)

KOMPATIBILITA
Před zakoupením si zkontrolujte kompatibilitu obsahu a funkcí Navionics+ s Vaším mapovým plotrem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: